Gaye Bilişim yazılım, elektronik ve eğitim alanında profesyonel danışmanlık hizmeti sunar.

 • Merkez

  Halil Rıfat Paşa Mahallesi Yüzer Havuz Sokak
  Perpa İş Merkezi B Blok Kat 8 No 1095 Şişli/İstanbul

 • Telefon

  0(212) 392 93 74

 • Email

  info@gayebilisim.com

HİZMETLERİMİZ

Yazılım, Danışmanlık, Eğitim, Veri Ambarı ve İş Zekası, Mobil Uygulama Geliştirme, İnsan Kaynakları... Kurumunuz için ne gerekiyorsa uçtan uca çözüm.

Yazılım

Gaye Bilişim, web, windows, ios , android gibi platformlarda firmanız için gerekli olan programları itina ile yazar.

Bu işlemler yapılırken +10 yıl üzeri tecrübeye sahip takım arkadaşları sayesinde programınızın detaylı bir analizi çıkarılarak ileriye dönük ihtiyaçlarınızda tespit edilir.

Eğitim

Gaye Bilişim konusunda tecrübeli takım arkadaşları sayesinde bir çok alanda bir çok firmaya yazılım eğitimleri vermiştir.

DbAkademi adlı forumu ve bireysel eğitimler için Özel Yazılım Dersi sitesi sayesinde bir çok eğitimler vermiştir.

Asp.net , C# , İş Zekası , Veri Ambarı, Oracle, Mssql , Mysql , PostgreSql, Ios , Android gibi bir çok konuda eğitimlerimiz mevcuttur. Detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Danışmanlık

Gaye Bilişim istenildiği takdir de firmanız için gerekli olan nitelikli personelleri danışman olarak proje süreniz boyunca firmanıza kiralayabilir.

Bu işlem sayesinde firmanız için gerekli olan projeler gerektiği kadar kaynak ayrılarak hayata geçirilebilir. Proje bittiğinde personeli firmanızda tutmanıza gerek kalmaz.

İş Zekası ve Veri Ambarı

Gaye Bilişim verinin değerini çok iyi bilmektedir. Çağımız bilgi çağıdır ve verilerimiz bizim için çok değerlidir. Bu kapsamda Oltp sisteminiz iyice analiz ederek sizin için modern bir veri ambarı tasarlarız.

Tasarladığımız bu veri ambarı sayesinde , sisteminizi yormadan istediğiniz liste ve analitik raporları sizin için tasarlarız.

Veri Tabanı Yöneticiliği

Gaye Bilişim olarak veri tabanı yöneticisi personellerimiz sayesinde veri tabanlarınız 24 saat boyunca bizim yönetimimizde ve gözetimimizde.

Bu hizmet sayesinde maliyetlerinizde çok ciddi tasarruflar elde edersiniz.

Süreç Takip Hizmeti

Gaye Bilişim 24 saat esasına göre çalışan personelleri sayesinde sizin için kritik önem taşıyan operasyonel işlemlerinizi izleme hizmeti vermektedir.

Bir sıkıntı anında direk olarak düzeltme yada firmanızdaki ilgili personele ulaşma yönetmi ile bu hizmeti sunmaktayız.

Donanım Temini

Gaye Bilişim sizin için istediğiniz ürünleri en uygun fiyata temin eder. Geniş tedarikçi ağı sayesinde istediğiniz ürünleri kısa sürede sağlayabiliriz.

Elektrik Elektronik Projeleri

Gaye bilişim olarak , görüntü işlemeden, devre tasarlamaya kadar bir çok proje için arge çalışmamız mevcuttur.