Gaye Bilişim yazılım, elektronik ve eğitim alanında profesyonel danışmanlık hizmeti sunar.

  • Merkez

    Petrol İş Mahallesi Levent Sk. No 13/A Kartal/İSTANBUL

  • Telefon

    0 (216) 519 27 32

  • Email

    info@gayebilisim.com

PROJELER

Tabledvert (Mobil)

Tabledvert (Akilli Reklam Sunumu Projesi)

Tabledvert uygulaması genel olarak hizmet sektörüne hitap eden işletmeler için kendilerinin ya da başka bir firmanın reklamlarını son kullanıcıya bir ekran üzerinden gösterebilme uygulamasıdır.
Tabledvert uygulaması genel olarak 2 ana modülden oluşur:
1- Tablet ve powerbank modulu (Hardware)
2- Tabledvert yönetim paneli (Software)

Hizmet sektöründe bulunan firmalar, Tabledvert'i kendi mağazaları/dükkanları icindeki masalara yerleştirip, son kullanıcıya Tabledvert Yönetim Paneli uzerinden, belirledikleri reklamları döngü suresi (loop time) belirterek gösterebilir. Bunun yani sıra hardware modulu icinde bulunan powerbank ile modül üstüne konuşlandırılmış 2 adet usb port aracılığıyla kendi mobil cihazlarını şarj edebilirler. 

Panel uzerinden her bir firmaya atanan bir kullanıcı adi şifre ile, firma istediği kadar reklamı sisteme tanımlayabilir, bu reklamların anlık gösterilme surelerini (saniye bazında) ayarlayabilir, kendi isletmesine bağlı bulunan tum cihazların gun icinde hangi reklamı kaç defa gösterdiğini görebilir, hatta gösterim sırasında yeni reklam ekleyip çıkartabilir ve bunu anlık olarak tum cihazlara uygulayabilir. Sistem bunun yani sıra tum cihazların kalan batarya ömürlerini de yüzdelik bazda anlık olarak gösterebilir. 

Sistem özellikle yemek sektöründe bulunan firmalar icin (restoranlar, kafeler vs.) dışarıdan reklam alıp gelir artırılması adına, mevcut broşür sisteminden çok daha verimli/hızlı ve çok daha fazla getirisi olması bakımından tercih sebebidir. Kullanıcılar yönünden ise yeni aktivitelerin/etkinliklerin bulunmasi, kampanyalardan haberdar olunması gibi ilgi cekici bir yone sahiptir.